UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 10827548
nr 1082 7548
Bordspendyl
Empire, höjd: 56 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 januari 2017
kl 19:10:13
30/12 20:30:38
Karl Johanstil/Empir
Senempiren